Mavdi Rajkot, Gujarat
GST No. 24AATCM4050A1ZR
Call 0794928474386% Response Rate
Send Enquiry





Product Brochure
| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Material | Plastic |
| No. Of Containers | 8 |
| Usage/Application | Kitchen |
| Brand | MRK |
| Shape | Circular |
| Color | Brown |
| Country of Origin | Made in India |
| Packaging Type | Box |
| Capacity | 400 ml |
| Capacity Per Container | 1000 ml |
View Complete details





Product Brochure
| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Material | Plastic |
| Shape | Round |
| Set of boxes | Set of 1 |
| Product type | Spices set |
| Country of Origin | Made in India |
| No. Of Containers | 6 |
| Capacity | 300 mL |
| Capacity Per Container | 200 ml |
| Number of Compartment | 5 |
View Complete details



Product Brochure
| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Material | Plastic |
| Capacity Per Container | 1000 ml |
| Type | Box |
| Usage/Application | Kitchen |
| Brand | MRK |
| Shape | Round |
| Color | Multicolor |
| Pattern | Plain |
| Country of Origin | Made in India |
| No. Of Containers | 6 |
View Complete details