Mavdi Rajkot, Gujarat
GST No. 24AATCM4050A1ZR
Call 0794928474388% Response Rate
Send Enquiry
We are Manufacturers and Suppliers of Plastic Water Jug, Easy to Port and Easy to Transport with luggage.








| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Capacity | 2 Litre |
| Brand | mrk |
| Material | Plastic |
| Color | White |
| Shape | Round |
| Usage/Application | Hotel |
| Weight | 180 g |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details







| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Capacity | 2 L |
| Brand | mrk |
| Color | White |
| Shape | Round |
| Material | Plastic |
| Colour | Multicolor |
View Complete details




| Minimum Order Quantity | 120 Piece |
| Capacity | 2 L |
| Brand | mrk |
| Color | White |
| Shape | Cylindrical |
| Included | 12W x 8H Centimeters |
| Material | Plastic |
View Complete details





| Minimum Order Quantity | 72 Piece |
| Capacity | 2000 mL |
| Material | Plastic |
| Color | Red |
| Shape | Round |
| Usage/Application | Home |
| Weight | 420 g |
| With Lids | Yes |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details






| Minimum Order Quantity | 72 Piece |
| Material | Plastic |
| Capacity | 3 L |
| Color | Red |
| Shape | Round |
| Usage/Application | Hotel |
| Weight | 418 g |
| Microwave Safe | Yes |
| With Lids | Yes |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details





| Minimum Order Quantity | 96 Piece |
| Capacity | 1.5 Litre |
| Color | White |
| Shape | Round |
| Usage/Application | Hotel |
| Weight | 320 g |
| Country of Origin | Made in India |
| Body Material | Plastic |
| Material | Glass |
View Complete details