Mavdi Rajkot, Gujarat
GST No. 24AATCM4050A1ZR
Call 0794928474388% Response Rate
Send Enquiry








| Minimum Order Quantity | 108 Piece |
| Type | Set of 3 |
| Capacity | 2000 ml (2L) |
| Material | Plastic |
| PackOf | 3 Pieces |
| With Sipper | Yes |
| Brand | mrk |
| Country of Origin | Made in India |
| Bottle Type | Standard Bottle |
| Colour | Multicolour |
View Complete details









| Minimum Order Quantity | 216 Piece |
| Capacity | 1000 mL |
| Bottle Material | Plastic |
| Insulation | Single Wall |
| Color | Pink |
| Shape | Round |
| Is it Transparent | Yes |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details







| Minimum Order Quantity | 96 Piece |
| Operation Type | Push Plunger |
| Capacity | 1600 ml |
| Number of Blades | 3 Blades |
| Features | Locking Lid |
| Color | Grey |
| Master Carton Quantity | 96 pcs |
View Complete details





| Minimum Order Quantity | 288 Piece |
| Capacity | 900ml |
| Bottle Material | Plastic |
| Insulation | Non Insulated |
| Material | Plastic |
| Brand | MRK |
| With Sipper | Yes |
| Color | Pink |
| Shape | Square |
View Complete details




| Minimum Order Quantity | 192 Piece |
| Capacity | 700 mL |
| With Sipper | Yes |
| Material | Plastic |
| Colour | Black |
| Brand | mrk |
View Complete details




| Minimum Order Quantity | 288 Piece |
| Capacity | 500 ml |
| Material | Plastic |
| Insulation Type | Foam Insulated |
| Color | Pink |
| Lid Type | Cup Lid |
| Bottle Type | School Bottle |
| Leak Proof | Yes |
| Usage | Office |
View Complete details





| Minimum Order Quantity | 192 Piece |
| Capacity | 1200ml |
| Number of Containers/Compartments | 2 |
| Material of Inner Container | Plastic |
| Features | BPA-Free |
| Ideal For | Office / School |
| Shape | Rectangular |
| Lock Type | Press Lock |
| Included Accessories | Spoon & Fork |
| Set Contains | 1 Piece |
| Color | Pink |
View Complete details






| Minimum Order Quantity | 64 Piece |
| Box Capacity | 1000 gms |
| Material | Plastic |
| Number Of Compartments | 4 Compartments |
| Customizable | Yes |
| Shape | Round |
View Complete details






| Minimum Order Quantity | 216 Piece |
| Capacity | 1000 mL |
| Type | Flask & Cup Set |
| Color | Pink |
| Shape | Round |
| Is it Transparent | Yes |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details




| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Capacity | 2 Litre |
| Glass Type | Tempered Glass |
| Lid Type | With Glass Lid |
| Material | Glass |
| Usage/Application | Hotel |
| Weight | 320 g |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details





| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Capacity | 300 mL |
| Set Contain | 6 Piece |
| Type | Disposable |
| Usage/Application | Hotel |
| Color | White |
View Complete details






| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Capacity | 2 litre |
| Plastic Material | Polypropylene (PP) |
| Color | Red |
| Pattern | Plain |
| Usage and Applications | Food Storage |
| Lid Type | Snap On Lid |
| Features | Reuseable |
| Microwave Safe | Yes |
| Material Grade | Food Grade |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details







| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Set Contain | 6 Piece |
| Material | Glass |
| Glass Type | Juice Glass |
| Usage/Application | Home use |
| Country of Origin | Made in India |
| Colour | Set of 6 |
| Capacity (Important) | 300 ML |
| Type | DISPOSADLE |
View Complete details








| Minimum Order Quantity | 216 Piece |
| Capacity | 300ml |
| Model Name | flower glass |
| Pack Size | Set of 6 |
| Type | disposable |
| Packaging Type | box |
| Brand | mrk |
View Complete details






| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Capacity | 3000 mL |
| Shape | Square |
| Type | Disposable |
| Material | Plastic |
| Material Feature | Reusable |
| Brand | mrk |
View Complete details




| Minimum Order Quantity | 288 Piece |
| Plastic Material | PP |
| Material | Plastic |
| Operation Mode | Manual |
| Capacity | 400 ml |
| Mounting Type | Wall Mount |
| No Of Chambers | 1 |
| Suitable For | Liquid Soap, Hand Wash |
| Usage/Application | Hotel |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details






| Minimum Order Quantity | 288 Piece |
| Material | Glass |
| Capacity | 500 g |
| Color | White |
| Country of Origin | Made in India |
| Shape | Round |
| Product Dimensions | 9L x 5W x 9H Centimeters |
View Complete details




| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Capacity | 800ml |
| Neck Size | 53 mm |
| Preform Weight | 65g |
| Shape | Round |
| Usage | Water |
| Color | Transparent |
| Food Grade | Yes |
| Cap Type | Screw Cap |
| Recyclable | Yes |
View Complete details







| Minimum Order Quantity | 216 Piece |
| Capacity | 1 Litre |
| Type | Flask & Cup Set |
| Wall Type | Single Wall |
| Model Name | Water Bottle |
| Recommended Uses For Product | Travel, School, Hiking |
View Complete details





| Minimum Order Quantity | 96 Piece |
| Material | Plastic |
| Capacity | 3 kg |
| Shape | Round |
| Diameter | 12 inch |
| Usage/Application | Hotel |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details




| Minimum Order Quantity | 480 Piece |
| Material | Plastic |
| Capacity | 150 g |
| Shape | Round |
| Color | White |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | mrk |
View Complete details




| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Material | PP |
| Shape | Square |
| Color | Black |
View Complete details

View Complete details