Mavdi Rajkot, Gujarat
GST No. 24AATCM4050A1ZR
Call 0794928474386% Response Rate
Send Enquiry





Product Brochure
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Usage/Application | Home |
| Pattern | Plain |
| Size | 300ml |
| Material | Plastic |
| Brand | MRK |
| Country of Origin | Made in India |
| Packaging Type | Box |
View Complete details








Product Brochure
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Glass |
| Capacity | 300 ml |
| Usage/Application | Home |
| Brand | MRK |
| Weight | 100 gm |
| Packaging Type | Box |
| Appearance | Modern |
View Complete details






Product Brochure
| Minimum Order Quantity | 144 Set |
| Capacity | 300 mL |
| Set Contain | 6 Piece |
| Type | Disposable |
| Usage/Application | Restaurant |
| Color | White |
View Complete details







Product Brochure
| Minimum Order Quantity | 120 Piece |
| Material | Plastic |
| Capacity | 300 ml |
| Usage/Application | Home |
| Brand | Borosil |
| Weight | 80 gm |
| Packaging Type | Box |
| Head Shape | Square |
View Complete details





Product Brochure
| Minimum Order Quantity | 120 Piece |
| Material | Glass |
| Lid Type | Without Lid |
| Set Contains | Set of 6 Glasses |
| Usage/Application | Home |
| Brand | Vinod |
| Weight | 100 gm |
| Packaging Type | Box |
| Shape | Round |
| Capacity | 300 ml |
View Complete details