Mavdi Rajkot, Gujarat
GST No. 24AATCM4050A1ZR
Call 0794928474388% Response Rate
Send Enquiry




| Minimum Order Quantity | 120 Piece |
| Material | Plastic |
| Dimension | 8 X 18 inch |
| Brand | MRK |
| Shape | Rectangle |
| Weight | 100 gm |
| Thickness | 6 mm |
| Packaging Type | Packet |
View Complete details




| Material | Plastic |
| Dimension | 8 X 20 inch |
| Brand | MRK |
| Shape | Rectangle |
| Thickness | 6 mm |
| Usage | Kitchen |
View Complete details




| Minimum Order Quantity | 120 Piece |
| Material Grade | PP |
| Board Size | 30 x 20 cm |
| Board Thickness | 10 mm |
| Material | Plastic |
| Dimension | 8 X 20 inch |
| Brand | MRK |
| Shape | Rectangle |
| Packaging Type | Packet |
| Weight | 200 gm |
View Complete details