Mavdi Rajkot, Gujarat
GST No. 24AATCM4050A1ZR
Call 0794928474388% Response Rate
Send Enquiry




| Minimum Order Quantity | 96 Piece |
| Capacity | 1500 ml (1.5 Ltr) |
| Shape | Square |
| Material | Plastic |
| Color | White |
| For Storing | Dry Fruits |
| Set Of Container | Set of 3 |
View Complete details

| Minimum Order Quantity | 194 Piece |
| Material | Plastic |
| Capacity | 750 ml |
| Set Of | 4 Pcs |
| Usage/Application | Kitchen |
| Box Capacity | 1 kg |
| Height | 10 inch |
| Brand | MRK |
View Complete details