Mavdi Rajkot, Gujarat
GST No. 24AATCM4050A1ZR
Call 0794928474388% Response Rate
Send Enquiry






| Minimum Order Quantity | 240 Piece |
| Body Material | ABS Plastic |
| Material | Plastic |
| Mounting Type | Sink Mount |
| Capacity | 1000 ml |
| Operation Mode | Manual |
| Weight | 130 gm |
| Brand | MRK |
| Packaging Type | Box |
View Complete details













| Minimum Order Quantity | 288 Piece |
| Body Material | ABS Plastic |
| Capacity | 400 ml |
| Material | Plastic |
| Operation mode | Manual |
| Country of Origin | Made in India |
| Product Dimensions | 7L x 5W x 10H Centimeters |
View Complete details











| Minimum Order Quantity | 150 Piece |
| Operation Mode | Manual |
| Material | ABS |
| Capacity | 1000 ml |
| Usage/Application | Personal |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details








| Minimum Order Quantity | 288 Piece |
| Material | Plastic |
| Capacity | 380 ml |
| Usage/Application | Hotel |
| Country of Origin | Made in India |
| Operation | Manual |
| Operation Mode | Automatic |
Name : Royal Brothers 400 ML Handwash Soap & Liquid Retro Dispenser, Kitchen Dish Dispenser with Plastic Pump, Hand Soap Dispenser for Conditioner, Essential Oil, Lotion, Liquid Soap Sparkle Dispenser Bottle (Black Marble)
Capacity In L : 1
Color : Black
Material : ABS Plastic
Mounting Type : Freestanding
Net Quantity (N) : 1
Product Breadth : 6 Cm
Product Height : 16 Cm
Product Length : 6 Cm
Product Weight : 0.1 Kg
Shape : Rectangular
✔DISPENSER BOTTLE : Excellent Soap Dispenser for Housing With Wooden Finish to Avoid Corrosion or Damage. The Inner Layer is Made of Thick Plastic Containers, Which Are Rust-proof, Leak-proof and Easy to Clean.
✔ELEGANT : Add a Finished Look to the Kitchen or Bathroom. These reusable and refillable glass soap dispensers can be used for hand soap, dish soap, lotion, shampoos, conditioners, mouthwash, massage oils, aromatherapy essential oils, food and cooking ingredients, body wash, hand sanitizer, and more. Great for countertops, in the bathroom, office, or kitchen. A great accessory for your home, and makes a great gift.
✔Keep soap and lotion close at hand with this soap dispenser. Create lasting impressions for your home , kitchen, guest bathrooms, office and much more!
✔REFILLABLE : Reusable and Refillable, User -friendly , Money-saving. It is Also a Great Gift Idea for Your Family and Friends. You Can Use It as Kitchen Soap Dispenser or Fill It With Lotion as a Modern and Practical Bathroom Decor. Great Gift Idea For Your Friends Or Family, These Farmhouse Glass Soap Dispenser with Pump Will Enhance Any Bathroom, Kitchen, Office & More. Dishwasher Safe.
✔ELEGANT ACCESSORIES : Modern Appearance, Very Suitable for Adding to Your Home to Beautify the Bathroom or Kitchen. It Looks Practical and Stylish. Can Be Placed in Any Countertop, Bathroom, Kitchen, or Office.
Country of Origin : India
View Complete details




| Minimum Order Quantity | 384 Piece |
| Pump Type | Lotion Pump |
| Neck Size | 28 mm |
| Material | ABS Plastic |
| Dosage | 4 ml |
| Capacity | 300 ml |
| Operation Mode | Manual |
| Usage/Application | Personal |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details