Mavdi Rajkot, Gujarat
GST No. 24AATCM4050A1ZR
Call 0794928474388% Response Rate
Send Enquiry




| Minimum Order Quantity | 140 Piece |
| Material Grade | PP |
| Board Size | 50 x 30 cm |
| Board Thickness | 12 mm |
| Material | Plastic |
| Brand | MRK |
| Shape | Rectangle |
| Small Size | 8 inch |
| Thickness | 4 mm |
| Packaging Type | Packet |
View Complete details