Mavdi Rajkot, Gujarat
GST No. 24AATCM4050A1ZR
Call 0794928474386% Response Rate
Send Enquiry

Product Brochure
| Minimum Order Quantity | 216 Piece |
| Product Type | Chopper |
| Capacity | 1500 ml (1.5 L) |
| Brand | Prestige |
| Finishing | Fry Pans |
| Weight | 200 gm |
| Warranty | 6 month |
| Usage/Application | Bakelite |
| Packaging Type | Packet |
View Complete details

Product Brochure
| Minimum Order Quantity | 480 Piece |
| Product Type | Kitchen Tool |
| Set Contents | Set of 24 |
| Material | Plastic |
| Material Grade | Copper Steel |
| Brand | MRK |
| Finishing | Polished |
| Size | 16 x 9 x 22 cm |
| Weight | 200 gm |
| Warranty | 1 Year |
| Usage/Application | Kitchen |
View Complete details





Product Brochure
| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Shape | Round |
| Usage/Application | Home |
| Material | Plastic |
| Brand | MRK |
| Usage/ Application | Kitchen |
| Thickness | 2 mm |
| Country of Origin | Made in India |
| Type Of Plastic Material | PP |
View Complete details