Mavdi Rajkot, Gujarat
GST No. 24AATCM4050A1ZR
Call 0794928474388% Response Rate
Send Enquiry

| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Body Material | Stainless Steel |
| Brand | MRK |
| Weight | 1 Kg |
| Warranty | 1 Year |
| Height | 28 cm |
| Length | 70 cm |
| Breadth | 7 cm |
View Complete details