Mavdi Rajkot, Gujarat
GST No. 24AATCM4050A1ZR
Call 0794928474386% Response Rate
Send Enquiry






Product Brochure
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Plastic |
| Box Capacity | 500 gms |
| Capacity | 750 g |
| Number Of Compartments | 4 Compartments |
| Shape | Square |
| Brand | MRK |
| Packaging Type | Box |
View Complete details



Product Brochure
| Minimum Order Quantity | 96 Piece |
| Set of | Set of 3 |
| Design | Anti-Skid |
| Material | Plastic |
| Shape | Rectangular |
| Usage/Application | Home |
| Color | White |
| Pattern | Printed |
| No. of Pieces | 3 |
| Disposable | No |
| Packaging Type | Box |
View Complete details

Product Brochure
| Minimum Order Quantity | 96 Piece |
| Material | Plastic |
| Usage/Application | Home |
| No. of Pieces | 3 |
| Shape | Rectangular |
| Color | Black |
| Pattern | Printed |
| Disposable | No |
| Packaging Type | Box |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details





| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Box Capacity | 500 gms |
| Capacity | 750 g |
| Shape | Square |
| Material | Plastic |
| Number Of Compartments | 4 Compartments |
| Customizable | Yes |
View Complete details





Product Brochure
| Minimum Order Quantity | 120 Piece |
| Capacity | 1 kg |
| Material | Plastic |
| Window Type | Top and Front Window |
| Usage/Application | Home |
| Packaging Type | Box |
| Brand | Chuk |
| Country of Origin | Made in India |
| Number of Compartments | 5 Compartments |
View Complete details

| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Plastic |
| Shape | Rectangular |
| Color | Brown |
| Usage/Application | Home |
| Packaging Type | Box |
| No. of Pieces | 3 |
| Disposable | No |
| I Deal In | New Only |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details