Mavdi Rajkot, Gujarat
GST No. 24AATCM4050A1ZR
Call 0794928474388% Response Rate
Send Enquiry






| Minimum Order Quantity | 96 Piece |
| Capacity | 1000 ml |
| Bottle Material | Plastic |
| Insulation | Single Wall |
| Neck Size | 20 mm |
| Material | Plastic |
| Application | Food |
| Size | 1000ml |
| Usage/Application | Water Storage |
| Shape | square |
| Color | Multi colour |
Square water bottle
Material type: Stainless Steel; No. of pieces: 1; Capacity: 750ml; Colour: Black. Best Usage: Office/School/College/Gym/Picnic/Home Stainless steel bottle is absolutely safe and hygienic and 100 percent BPA free, Easy to Pour & Easy to hold. Best Gifts for any Occasion Idea : Valentine's Day Gifts, Mother's Day Gifts, Father's Day Gifts, Raksha Bandhan Gifts, Friendship Day Gifts, Techarch Day Gifts, Children's Day Gifts, Birthday Gifts, Anniversary Gifts, Wedding Gifts, House Warming Gifts, Christmas Gifts, New Year's Gifts, Thanksgiving Gifts, Secret Santa Gifts, Diwali Gifts, Business gifts and family gift..
View Complete details