Mavdi Rajkot, Gujarat
GST No. 24AATCM4050A1ZR
Call 0794928474388% Response Rate
Send Enquiry






| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Plastic Type | PP |
| Material | Plastic |
| Size | 82 cm X 38 cm X 29 cm |
| Usage | Kitchen Storage |
| Usage/Application | Storage |
| Shape | Rectangular |
| Color | Green and Black |
| Weight | 200 gm |
| Packaging Type | Packet |
View Complete details




| Minimum Order Quantity | 192 Piece |
| Handle Material | Plastic |
| Material | Plastic |
| Handle Type | Side Handle |
| Mounting Style | Hook On |
| Usage/Application | Storage |
| Shape | Rectangular |
| Color | Blue |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | MRK |
| Handle | Yes |
View Complete details



| Minimum Order Quantity | 520 Piece |
| Primary Use | Dish Drainer |
| Material | ABD Plastic |
| Mounting | In Sink |
| Usage/Application | Kitchen |
| Shape | Rectangle |
| Size | 22 cm X 27 cm X 15 cm |
| Brand | MRK |
| Weight | 300 gm |
View Complete details



| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Plastic |
| Usage/Application | Kitchen |
| Color | Black and White |
| Size | 22 cm X 27 cm X 15 cm |
| Brand | MRK |
| Shape | Round |
| Weight | 300 gm |
| Appearance | Modern |
| Capacity | 800 ml |
View Complete details

| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Plastic |
| Color | Blue |
| Usage/Application | Home |
| Shape | Round |
| Brand | MRK |
| Packaging Type | Box |
| Capacity | 3 kg |
View Complete details

| Minimum Order Quantity | 90 Piece |
| Rack Type | Floor Standing |
| Primary Material | Plastic |
| No. Of Baskets | 2 Baskets |
| Kitchen Rack Design | Rectangular |
| Material | Plastic |
| Finish type | Matt |
| Shelves | 1 |
| Color | Blue |
| Mount Type | Counter Top |
| Brand | MRK |
View Complete details