Mavdi Rajkot, Gujarat
GST No. 24AATCM4050A1ZR
Call 0794928474388% Response Rate
Send Enquiry





| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Pump Type | Lotion Pump |
| Neck Size | 38 mm |
| Material | Plastic |
| Dosage | 0.5 ml |
| Capacity | 385 ml |
| Operation Mode | Manual |
| Brand | MRK |
| Usage/Application | Office |
| Weight | 100 gm |
| Shape | Rectangle |
|
View Complete details